قیمت خرید رب گوجه پریچهر + فروش ویژه

دلیل فروش ویژه رب گوجه پریچهر، خرید تجهیزات پیشرفته توسط کارخانه  و تولید با استاندارهای کامل بهداشتی برای ایجاد رابطه ای پایدار با مشتریان است.

رب گوجه پریچهر

رب گوجه پریچهر تولیدات متنوعی دارد از تولید در قوطی فلزی که یک از مهمترین بخش آن است گرفته تا تولید در قوطی های شیشه ای.

نیاز بازار می طلبد تا انواع رب گوجه در حلب های بزرگ تر هم تولید شود و پریچهر به این نیاز بازار به خوبی رسیدگی  کرده است و می توان گفت که از هوش تولید برای ارزیابی بازار استفاده نموده است.

در دنیا از رب یک چاشنی برای هنرمندی آشپزها در طعم دهی استفاده می شود و بنابراین ترکیب نمک و سایر افزودنی ها در شرکت پریچهر بسیار با دقت انجام می شود.

فرهنگ و ذائقه در طراحی حتی بسته بندی های این شرکت لحاظ شده است و با توجه به اینکه رب گوجه معمولا با رنگ قرمز شناسایی می شود روی قوطی های این برند توجه زیادی به این طیف از رنگ ها شده است.

فرایند ویژه در تولید رب گوجه پریچهر

رب گوجه فرنگی پریچهر دارای فرایند ویژه ای است که شاید برخی برندها تمامی این فرایند را به طور کامل انجام ندهند و یا با این دقت به آن نپردازند.

اولین نکته ای که در تولیدات این نوع رب گوجه بسیار به چشم می خورد انتخاب مزارع ویژه تولید گوجه مرغوب و با رنگ و طعم مورد پسند است.

همانند تمامی کارخانه ها شستشو و آماده سازی گوجه بعد از خرید گوجه با دقت کافی در این کارخانه تولیدی صورت می پذیرد.

بعد از این مرحله هم که فرایند پخت صورت می گیرد و تمامی نکات از جمله دمای پخت در اینجا بسیار با دقت و سنجش نمایشگرهای دیجیتال مورد بررسی و آنالیز قرار می گیرد.

بسته‌بندی سریع و حفظ تازگی و کنترل کیفیت و آزمایش‌ های متعدد، از دیگر نکات در فرایند تولیدات این شرکت است که از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

 

قیمت فروش ویژه رب گوجه پریچهر

تخفیف‌ قیمت و فروش ویژه رب گوجه پریچهر در فصول پاییز و زمستان، در وزن های 400 و 800 گرمی و به ویژه در بسته‌بندی‌ های عمده‌تر مانند 4 کیلویی و 10 کیلویی معمول‌ تر است.

به همین خاطر است که در برخی فروشگاه های به وفور مشاهده کرده اید که روی این وزن ها بیشترین اتیکت تخفیف ویژه خورده است.

بنابراین تخفیف‌ ها می‌ توانند به شکل درصدی از قیمت محصول، خرید 2 به‌ جای 1، یا حتی ارسال رایگان باشند که توجه به این نکات برای شما اگر به دنبال فروش این محصول هستید مهم است.

قیمت این محصول در حلب های 4 کیلویی از 220000 تا 350000 تومان متغیر است و بر اساس فصل و زمان و حجم خرید تغییر می کند.

instagram (1)
gmail (2)
whatsapp (1)
telegram (1)
17041734501530272912
instagram (1)
gmail (2)
whatsapp (1)
telegram (1)
17041734501530272912
linkedin (1)
facebook (1)
ایتا-removebg-preview
روبیکا-removebg-preview
بله-Photoroom.png-Photoroom

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *